Wygrał Dariusz Osicki w zwycięskim pojedynku
do 45 lat oraz +45 lat

TURNIEJ TENISOWY 23-24 05. 2015.
DWIE KATEGORIE WIEKOWE....DO 45 LAT, +45 LAT

Tomasz Bobecki pokonał w trzech setach Marka Zaniewskiego

Wygrał Dariusz Osicki z Połczyna Zdroju z Markiem Taratajcio z Choszczna w trzech setach.

9.IWONA  JARŻA                     14  PKT

PIERWSZE  TRZY  MIEJSCA Z KAŻDEJ Z LIG OTRZYMUJĄ PUCHARY I NAGRODY RZECZOWE  FIRMY  BABOLAT
AMATORSKA LIGA TENISOWA 2016

TENISOWA 38 SZCZECIN
REGULAMIN:
Warunkiem rozpoczęcia ligi jest zebranie grupy conajmniej 8 osób.
1. Termin: kwiecień 2016 – sierpień 2016
2. Miejsce: KORTY TENISOWE SZCZECIN przy ul. Tenisowa 38
3. Uczestnicy: Amatorzy.
4. Wpisowe i opłaty: • Wpisowe wynosi 60 zł. • Koszt wynajęcia kortów na rozegranie danych spotkań opłacają zawodnicy zgodnie z obowiązującymi stawkami w sezonie letnim 20 zł do 15.00 ,30 zł po 15.00 I weekend ,oświetlenie 5 zł (w sezonie zimowym weekend i pn-pt do 15.00 50 zł po 15.00 60 zł ).
5. System rozgrywek: • Zawodnicy rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym“. • Zakończenie ligi odbędzie się: koniec sierpnia 2016.
6. Organizacja meczy ligowych: • Zawodnicy zobowiązani są do rozegrania meczów do 30 sierpnia 2016 roku. Każdy z zawodników otrzyma listę graczy z telefonami ora regulamin ligi co ułatwi planowanie gier oraz wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za rozegranie meczu – gospodarza. • Mecze rozgrywane są conajmniej trzema nowymi piłkami. Rezerwację kortu oraz piłki powinien zapewnić Gospodarz* spotkania. • Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami gry PZT. • Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów (w przypadku wyniku 6: 6 rozgrywany jest tie-break do 7 pkt) przy stanie 1:1 w setach w zależności od pozostałego czasu zawodnicy ustalają czy grają trzeci set czy (super tie-break do 10 pkt ) • Gospodarz * odpowiada za skontaktowanie i uzgodnienie z partnerem terminu meczu. • Gospodarz* zobowiązany jest do podania wyniku spotkania prowadzącemu rozgrywki przez telefon, e-mail lub sms tak szybko jak to jest możliwe – nr tel. 503-408-797 lub 604-559-851 e-mail smylar@wp.pl • W przypadku problemów z uzgodnieniem spotkania o zaistniałej sytuacji należy niezwłocznie powiadomić organizatora, który zastrzega sobie prawo wyznaczenia terminu danego pojedynku. • Nie rozegranie meczu w wyznaczonym przedziale czasowym może skutkować ukaraniem walkowerem strony winnej nierozegrania meczu. • W przypadku stwierdzenia obustronnej winy uczestników może nastąpić przyznanie za dany mecz po zero punktów. • W sytuacji gdy nie można jednoznacznie ustalić winy zawodników, organizator rozgrywek w uzgodnieniu z zawodnikami ustala dodatkowy termin rozegrania meczu. • W przypadku niestawienia się na korcie w ciągu 15 minut od wyznaczonej godziny spotkania przyznaje się walkower zawodnikowi obecnemu. Zawodnicy mogą postanowić o rozegraniu spotkania pomimo spóźnienia.• Wszystkie mecze rozpoczęte a nie dokończone dogrywane są od stanu, w którym mecz został przerwany nie później niż do końca następnej kolejki ligowej . O terminie rozegrania meczu gospodarz spotkania jest zobowiązany powiadomić prowadzącego rozgrywki. W meczu przerwanym z powodu kontuzji jednego z zawodników jako końcowy uznaje się rezultat , w którym wszystkie brakujące do końca meczu gemy przyznaje się jako wygrane zawodnikowi zdolnemu do dalszej gry. • Istnieje możliwość za zgodą obu zawodników rozegrania spotkania w przed terminie. • Wyznaczone mecze w danym przedziale czasowym mogą być w wyjątkowych przypadkach przełożone tylko za zgodą przeciwnika i prowadzącego rozgrywki.
7. Punktacja: • Zwycięstwo -(2:0) 3 punkty . Zwycięstwo -(2:1) 2 punkty • Przegrana - (1:2) 1 punkt • Walkower i przegrana 0:2 w setach 0 punktów
8. O kolejności w lidze oraz końcowej klasyfikacji decyduje: • Ilość zdobytych punktów • w przypadku jednakowej ilości punktów o kolejności decyduje lepsza różnica setów a następnie gemów uzyskana we wszystkich spotkaniach w toku rozgrywek. W przypadku jednakowych wyników o kolejności decydują wyniki uzyskane pomiędzy zainteresowanymi zawodnikami biorąc pod uwagę ilość zdobytych punktów, a następnie lepszą różnicę setów oraz gemów. Jeśli i wówczas nie ma roztrzygnięcia o kolejności decyduje bezpośreni mecz pomiędzy zainteresowanymi.
9. Uwaga! ORGANIZATOR LIGI nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne obrażenia i kontuzje powstałe podczas rywalizacji sportowej.
10. Regulamin i aktualne wyniki będą zamieszczone na stronie internetowej: www.rafaltenis.com.pl oraz będą wywieszone na kortach przy ul.Tenisowej 38 w domku klubowym w Szczecinie.
11. Wszelkie informacje w biurze kortów i pod nr tel. 503-408-797, 604-559-851 e-mail: smylar@wp.pl
12. W sprawach nieujętych regulaminem i w kwestiach spornych decyduje organizator:
13. Organizator ma możliwość zmiany regulaminu w szczególnych wypadkach .
14 .Nagrody Trzech najlepszych zawodników każdej z lig otrzymuje nagrody rzeczowe firmy BABOLAT
15. Spadki i awanse Dwóch z najwyższą liczbą punktów zawodników z I i II ligi awansuje do ligi wyżej, natomiast dwóch z najniższą liczbą punktów z EKSTRALIGI i I ligi spada do ligi niższej. Trzeci I czwarty zawodnik EKSTRALIGI i I ligi z najniższą liczbą punków gra mecz o utrzymanie się lub spadek w swojej lidze analogicznie z zawodnikiem z ligi poprzedzającej z miejsca trzeciego lub czwartego Potwierdzeniem uczestnictwa w Amatorskiej Lidze Tenisowej jest wpłacenie wpisowego do końca pazdziernika 2015 roku lub przed pierwszym meczem ligowym , co jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu. Amatorską Lige Tenisa prowadzi Anna i Rafał Smyła
Organizator: KORTY TENISOWE SZCZECIŃSKA LIGA AMATORÓW UL.TENISOWA 38
• (gospodarz) - zawodnik umieszczony na pierwszym miejscu w terminarzu rozgrywek.

Zapraszamy do zapisywania się w naszym obiekcie.