Szkolenie dla osób dorosłych

Szkolenie tenisowe proponuję osobom w różnym wieku, pragnącym dbać o dobrą formę i kondycję fizyczną. Treningi prowadzone są indywidualnie lub w grupach 2-4 osobowych w zależności od poziomu zaawansowania i intensywności gry. Początkujący tenisiści już po kilku treningach opanowują podstawowe zagrania tenisowe, które pozwolą na utrzymanie wymiany podczas gdy na korcie. Gracze zaawansowani w dużym stopniu poprawią technikę, siłę i taktykę gry.

Przedszkole tenisowe

Są to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Jest to pierwszy etap nauczania tenisa, jego celem jest poprzez gry i zabawy ruchowe z piłką i rakietą rozwijanie podstawowych zdolności motorycznych, zarówno o charakterze ogólnym jak i specyficznym dla tenisa ziemnego, a zwłaszcza koordynacji ruchowej niezbędnej do dalszego nauczania podstawowych uderzeń tenisowych.

Szkółka dla dzieci i młodzieży

Treningi prowadzone są indywidualnie lub w grupach 4,6 i 8 osobowych, dobranych według wieku oraz poziomu zaawansowania. Zajęcia tenisowe prowadzone są w blokach treningowych 1 godzina, 2 godziny lub 4 godziny tygodniowo w zależności od czasu, predyspozycji i chęci zawodników. Podczas zajęć zwracamy uwagę na opanowanie podstawowych uderzeń tenisowych, poprawę techniki i taktyki gry i wykorzystanie ich podczas rywalizacji na korcie tenisowym.

Szkolenie osób na wózkach inwalidzkich

Prowadzę treningi z osobami na wózkach inwalidzkich jako formę rywalizacji sportowej i rehabilitacji ruchowej osób niepełnosprawnych.
Przez szkolenie osoby te wzmacniają siłę mięśniową kończyn górnych, poprawiają  stabilizację tułowia i utrzymanie równowagi. Dzięki uprawianiu tenisa ziemnego doskonalona jest technika jazdy na wózku oraz technika asekuracji (kontrolowane upadki z wózka).
Tenis w kręgu osób niepełnosprawnych prowadzi   do pełnej integracji społecznej.

Trening osób niepełnosprawnych – Szkoła tenisa Rafał Smyła

ZAJĘCIA TENISOWE DLA OSÓB DOROSŁYCH:

Trening indywidualny – do godz. 15:00 i w soboty niedziele i święta – 160 zł/h – opłata za kort wliczona w koszt treningu, po godz. 15:00 – 170 zł/h – opłata za kort wliczona w koszt treningu

Trening dla 2 osób – 180 zł/h – opłata za kort wliczona w koszt treningu

Trening dla 3-4 i więcej osób – cena do uzgodnienia z trenerem

Zapewniamy sprzęt na kilka pierwszych zajęć

MIESIĘCZNA OPŁATA ZA ZAJĘCIA W SZKÓŁCE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

w grupie 4 osobowej – 250 zł ( 1 treningi w tygodniu po 1 godz.)

w grupie 4 osobowej – 440 zł ( 2 treningi w tygodniu po 1 godz.)

w grupie 5-8 osobowej – 360 zł ( 2 treningi w tygodniu po 1 godz.)

w grupie 5-8 osobowej – 220 zł (1 treningi w tygodniu po 1 godz.)


*Pierwsza lekcja gratis , zapewniamy sprzęt na kilka pierwszych zajęć żeby podjąć decyzję czy dziecku  podoba się tenis…

Zadzwoń … Tel.604 559 851